Blade-RPG

Blade-RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Blade-RPG » Recrutare Helperi » Aplicatie helper.


Aplicatie helper.

Posts 1 to 2 of 2

1

Nume: Florin Cosmin
Prenume:Perjeru
Vârstă: 12 ani
Nickname pe server:Florin.He4l
Numărul de ore jucate:5 ore
Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?:Minecraft si Roblox, SA:MP-ul ma pasioneaza de mic.
De ce te consideri potrivit pentru funcția de helper pe serverul GREEN-TEAM?:Ma consider bun pentru helper deaorece, am petrecut un interval de timp, si am inteles cu ce se ocupa si comenzile accestuia, si mai ales lucrurile le baza.
De ce ai ales să joci pe acest server?: Deoarece este foarte frumos, inainte cu credema asta si am zis sa vad cum e si nu am regretat nici macar o secunda, chiar daca uneori fac greseli si sunt demis din factiuni, asta nu m impiedica de a ajuta serverul cu un helper in fiecare zi aproape la fiecare ora.
Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?: Calitatea de a scrie cat de cat repede, comportamentul, chiar daca mai scap una-doua jigniri, dar o sa incerc sa devin un jucator model.
Ai fost vreodată sancționat?: Nu de admini, doar in factiunea LVPD cu 3/3 FW pentru wanted acordat gresit.
Câteva cuvinte despre tine: Sunt un baiat simplu modest si respectuos cu superiori, si sper sa devin ceea ce mi-am propun pe celalante servere dar nu am reusit din cauza varstei, dar aici sper sa am o speranta.

0

2

ACCEPTAT pentru teste contacteaza-ma in cel ma iscrut timp daca in 48 de ore nu sunt contactat o sa te resping!

0


You are here » Blade-RPG » Recrutare Helperi » Aplicatie helper.